Hakkımızda

Firmamız 2004 yılında Ankara Ostim'de 1.600 m2 kapalı alanda yüksek basınçlı alüminyum enjeksiyon döküm konusunda faaliyet göstermek ve imalatını gerçekleştirdiği ürünlerini yurtdışı pazarlarla buluşturmak maksadıyla kurulmuştur. 20 yıldan kısa bir süre içinde firmamız, sadece dış pazarlarda değil, yurtiçinde de sektör lideri birçok üretim tesisinin tedarikçisi haline gelmiştir.

Hisseleri Borsa İstanbul A.Ş.’nde işlem görmekte olan Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş.’nin bağlı ortaklığı olan Günhan Ostim A.Ş; özellikle son dönem yaptığı teknolojik yatırımlar, ve yıllardır üretiminde sağladığı kalite standardı ile savunma, enerji, mobilya, aydınlatma başta olmak üzere, doğalgaz, elektrik, otomotiv, tarım ve el aletleri sektörlerinde güvenilir bir tedarikçi olarak adını belirlemiştir.

Kalite politikaları, ürün çeşitliliği, paketleme ve lojistik hizmetlerinde gösterilen özen ve esnek üretim kabiliyeti ile firmamız, kısa sürede sektörünün güven veren markası olmuştur.

8 kg’a kadar alüminyum parçaların enjeksiyon dökümünün yapılmakta olduğu tesisimizde, talebe göre, kumlama, vibrasyon, kaplama, boyama, montaj ve entegrasyon hizmetleri gibi döküm sonrası operasyon hizmetleri de verilmektedir. CNC işleme tezgahları ile zenginleştirilmiş olan makine parkımızla, müşterilerimize farklı alternatifler ve çözümler sunulmaktadır.

Firmamız, TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Belgesine sahip olup, ISO 14001- OHSAS 18001 belgeleri ile ilgili çalışmalarımız halen devam etmektedir.